Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dotace EU, projekty, nadace

ZŠ a MŠ Stará Voda se přihlásila do projektu Evropských strukturálních a 50000000.pnginvestičních fondů Rozvoj vzdělávání na Mariánskolázeňsku, v rámci kterého budou zpracování šablon v mateřské a základní škole, které pomohou pomocí mimoškolních aktivit zkvalitnit výchovně vzdělávací proce na naší škole. Do projektu se zapojí učitelé naší školy ve spolupráci s neziskovou organizací Mariánskolázeňsko. Video : zde. V současné době již škola obdržela finanční prostředky na tyto oblasti: doučování žáků, čtenářský klub, klub deskových her, setkávání s rodiči MŠ a ZŠ, školení pedagogů a personální zajištění chůvy pro dvouleté děti v MŠ. Čerpání dotace bude probíhat v letech 2017 - 2018.

sablony-ii.jpg

PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ – ŠABLONY PRO MŠ A ZŠ I

 

20171208_101556.jpg

loga_celek.png

 

Základní škola Stará Voda obdržela dotaci EU peníze školám v celkové částce 372 656,- Kč. Obdržené finanční prostředky projektu Lepší škola jsou využívány k pořízení výpočetní techniky do třídy ZŠ, notebooky, lavice a nábytek ve třídě. V rámci realizací klíčových aktivit jsme vytvořili 8 sad výukových materiálů, které jsou sdíleny mezi pedagogy školy prostřednictvím místní sítě LAN. Výukové materiály jsou vytvořeny v těchto oblastech: čtenářská a informační dovednost, matematika, cizí jazyk a přírodní vědy.